Prázdný košík

Ohnivzdorné trezory Combi Line - se zámkem na otisk prstu


Přenastavitelný zámek SecuTronic s otevíráním na otisk prstu

Elektronický zámek nabízí 1 000 000 číselných kombinací. Kromě osobního 6místného kódu lze naprogramovat až 10 otisků prstů. K otevření otiskem prstu je nutné předem navolit 2 konkrétní otisky. Součástí trezoru jsou 3 baterie, takže můžete svůj trezor zprovoznit ihned po jeho dodání. 

Řazení

Dle zadaného filtru nebylo nic nalezeno.


Trezory Combi Line s certifikovanou protipožární ochranou

Bezpečnostní trezory Combi Line jsou ideálně zabezpečené před vloupáním, ale mají i protipožární ochranu. Kompozitní pancéřování na přední straně dveřního křídla slouží také jako protipožární ochrana zámku a čepů. V případě požáru je garantována 30minutová ochrana před ohněm pro papír.

Pevná konstrukce a dvojité stěny sejfu zabraňují násilnému vniknutí. Zamykání se děje prostřednictvím 25mm kulatých čepů po stranách sejfu a pohyblivého čepu na horní straně dveří. Vnitřní panty znemožňují otevření trezoru hrubou silou.

Abyste zabránili odcizení celého trezoru Combi Line, i se všemi cennostmi uvnitř, je dobré jeho ukotvení. V zadní stěně i na dně najdete předvrtané otvory. Díky nim a přiloženému fixačnímu materiálu můžete svůj trezor Combi-Line snadno připevnit ke zdi nebo k podlaze.

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY