Prázdný košík

Ohnivzdorné trezory CombiLine - s elektronickým zámkem


Přenastavitelný zámek SecuTronic

Elektronický zámek nabízí 1 000 000 číselných kombinací. S vaším osobním 6místným kódem budete moci velmi pohodlně otevírat i zavírat svůj trezor Combi-Line. Součástí trezoru jsou 3 baterie, takže můžete svůj trezor zprovoznit ihned po jeho dodání. 

Řazení

CombiLine CL 40 E

Nábytkový ohnivzdorný trezor Combi Line CL 40 E je…

21 012 Kč

CombiLine CL 20 E

Nábytkový ohnivzdorný trezor Combi Line CL 20 E je…

16 322 Kč

CombiLine CL 10 E

Nábytkový ohnivzdorný trezor Combi Line CL 10 E je…

12 682 Kč


CombiLine — trezory s certifikovanou protipožární ochranou

Bezpečnostní trezory Combi-Line jsou ideálně zabezpečené před vloupáním, ale mají i protipožární ochranu. Kompozitní pancéřování na přední straně dveřního křídla slouží také jako protipožární ochrana zámku a čepů. V případě požáru je garantována 30minutová ochrana před ohněm pro papír.

Pevná konstrukce a dvojité stěny sejfu zabraňují násilnému vniknutí. Zamykání se děje prostřednictvím 25mm kulatých čepů po stranách sejfu a pohyblivého čepu na horní straně dveří. Vnitřní panty znemožňují otevření trezoru hrubou silou.

Abyste zabránili odcizení celého trezoru Combi-Line, i se všemi cennostmi uvnitř, je dobré jeho ukotvení. V zadní stěně i na dně najdete předvrtané otvory. Díky nim a přiloženému fixačnímu materiálu můžete svůj trezor Combi-Line snadno připevnit ke zdi nebo k podlaze.

© 2022 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY