Prázdný košík

Trezory na otisk prstů


Trezory na otisk prstu Burg-WÄCHTER patří mezi nejsilnější způsob zabezepčení vašich cenností. Jen s trezory na otisk prstu si můžete být jisti, že do trezoru máte přístup jen vy, případně další oprávněné osoby. Zámek na otisk prstu Burg-WÄCHTER používá například pro trezory na dokumenty, nábytkové trezory, ohnivzdorné trezory a trezory na zbraně.

Řazení

WT 16 E FS Karat

Jediný trezor do zdi na trhu s možností nastavení…

33 323 Kč

Karat MT 26 E FS

Trezor MT Karat 26 E FS je vhodný pro úschovu…

39 185 Kč

WT 14 E FS Karat

Jediný trezor do zdi na trhu s možností nastavení…

26 535 Kč

PointSafe 3 E FS Laptop

Point Safe 3 E FS Laptop • testován v la­boratoři…

8 328 Kč

PointSafe P 4 E FS

Domácí a hotelový sejf Point Safe P4E FS  •…

10 151 Kč

PointSafe P 3 E FS

Domácí a hotelový sejf Point Safe P3E FS  •…

8 300 Kč


Trezory na otisk prstu pro nejvyšší úroveň zabezpečení

Trezory na otisk prstu od značky Burg-WÄCHTER patří mezi nejsilnější způsoby zabezpečení vašich cenností. Tento typ trezoru vám umožní mít přístup k vašim cennostem pouze vy a další oprávněné osoby. S použitím trezoru na otisk prstu můžete být naprosto jisti, že nikdo jiný nemá přístup ke vašim důležitým dokumentům, cennostem, nebo dokonce zbraním.

Zaměřeno na bezpečnost vašich cenností

Zámek na otisk prstu Burg-WÄCHTER se používá pro různé typy trezorů, jako jsou trezory na dokumenty, nábytkové trezory, ohnivzdorné trezory a trezory na zbraně. Tyto trezory na otisk prstu jsou navrženy s důrazem na maximální bezpečnost a spolehlivost. Zabezpečení na otisk prstu je jednoduché a efektivní řešení pro vaše cennosti.

Trezory na otisk prstu pro klid a spokojenost

S použitím trezoru na otisk prstu od Burg-WÄCHTER můžete být naprosto klidní a spokojení. Tento typ trezoru vám umožní mít plnou kontrolu nad tím, kdo má přístup k vašim cennostem. S jednoduchým použitím otisku prstu můžete mít jistotu, že vaše cennosti jsou v bezpečí a přístup k nim máte pouze vy a ostatní oprávněné osoby. Vyberte si trezor na otisk prstu a mějte klid vědomí, že vaše cennosti jsou v bezpečí.

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY