Prázdný košík

Trezory do zdi Karat - mechanický zámek


Pancéřovaný bezpečnostní zámek

K trezoru Karat s mechanickým zámkem dostanete standardně také 2 klíče. 9 stavítek a přes 1 milion kombinací klíče zaručují extrémně vysokou úroveň zabezpečení.

Řazení

WT 16 S Karat

Jediný trezor do zdi na trhu s možností nastavení…

26 226 Kč


Trezory do zdi s variabilní hloubkou

Kompaktní, ale masivní trezory do zdi Karat mají přizpůsobitelnou konstrukci. Díky ní je možné měnit hloubku trezoru a optimálně ji přizpůsobit tloušťce vaší zdi. Trezory Karat se hodí jak pro komerční účely, tak i pro ochranu cenností u vás doma.

Přizpůsobitelná konstrukce – geniální řešení optimálního využití prostoru

Trezory do zdi z řady Karat mají variabilní hloubku. Díky přizpůsobitelné konstrukci můžete sami odhadnout, kolik místa budou potřebovat vaše cennosti a trezor optimálně nastavit podle parametrů vaší zdi. Trezory Karat je lehké skrýt a o to těžší spatřit.

Robustní dveře pro ještě vyšší bezpečnost

Dveře trezoru jsou dvoustěnné, vybavené 7mm vrstvou SM oceli. Díky spolehlivému zamykání na čtverhranné čepy jsou dveře optimálně zabezpečené. Zevnitř dveří najdete speciální protipožární vrstvu, která slouží jako ochrana před ohněm a horkem. Uvnitř celého těla trezoru je další speciálně navržená ochranná vrstva, která zvyšuje odolnost proti ohni.

Tmavě šedá barva trezorů Karat je jednoduchá, elegantní a hodí se téměř do každé zdi.

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY