Prázdný košík

Trezory do zdi Diplomat - elektronický zámek


Maximální ochrana proti násilnému vniknutí

Trezory do zdi řady Diplomat nabízejí maximální možnou ochranu před násilným vniknutím, a to díky robustním stěnám a spolehlivému mechanismu ukotvení.

Řazení

Dle zadaného filtru nebylo nic nalezeno.


Robustní ocelová konstrukce

Zadní stěna trezorů Diplomat je vyrobena z 10 mm silné oceli s příměsí nerezu. Pevná konstrukce zajišťuje vysokou bezpečnost a maximální využití síly stěny. Vnitřek trezoru je opatřen speciálně navrženou protipožární vrstvou, která chrání jeho obsah před vlivem horka a plamenů.

Dveře trezorů Diplomat mají dvojitou stěnu a dveřní křídlo je vyrobeno z 10 mm silné SM oceli. Zámek má jako dodatečný ochranný prvek robustní pokovení z manganové oceli. Zamykací systém se skládá ze tří silných, čtverhranných čepů se zabudovaným ocelovým jádrem, které zdvojnásobují ochranu proti řezání plamenem.
Na vyžádání je možné dodat trezory řady Diplomat i s otevíráním doleva.

Díky patentovanému nepřenastavitelnému uzamykacímu systému s dvojitou pojistkou je obsah trezoru chráněn před nežádoucím vniknutím v naprosto každé situaci.

Bezpečně zde uschováte hotovost, šperky, dokumenty i další cennosti. Uvnitř trezoru je dostatek místa pro uschování více než jednoho šanonu běžné velikosti.

Přenastavitelný zámek SecuTronic se zabudovanou čtečkou otisku prstů

K otevření trezoru pomocí otisku prstů je třeba předem nadefinovat otisk dvou prstů. Přesný a vysoce citlivý proces autentizace funguje rychle a spolehlivě. Odpovídá pouze skutečným živým prstům, což vylučuje zneužití jakékoli napodobeniny skutečné ruky. Elektronický zámek nabízí 1 000 000 číselných kombinací. Inteligentní systém ovládání umožňuje databázi až deseti různých 6místných kódů, 20 otisků prstů a až 300 volitelných e-klíčů. Součástí trezoru jsou 2 baterie, takže můžete svůj trezor Diplomat zprovoznit ihned po jeho dodání.

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY