Prázdný košík

Nábytkové trezory PointSafe - se zámkem na otisk prstu


Technologie biometrického scanu: pohodlná a jednoduchá

Elektronický zámek s vysoce kvalitním scannerem otisků prstů je velice pohodlné, a přitom bezpečné řešení uzamykání. Kódy, stejně jako otisky prstů můžete měnit dle libosti. Celkem je naprogramovatelných 5 otisků. Manipulace s elektronickým zámkem je díky motorovému zamykání s automatickým otevíráním více než snadné. Zámek funguje na baterie a nepotřebuje žádný další zdroj energie. Standardně jsou trezory PointSafe dodávány včetně 4 baterií, takže je můžete začít používat ihned po dodání. V případě nouze je k dispozici další zámek pro nouzové otevření dveří.

Řazení

PointSafe P 2 E FS

Domácí a hotelový sejf Point Safe P2E FS  •…

6 942 Kč

PointSafe P 4 E FS

Domácí a hotelový sejf Point Safe P4E FS  •…

10 151 Kč

PointSafe P 3 E FS

Domácí a hotelový sejf Point Safe P3E FS  •…

8 300 Kč


Nábytkové trezory PointSafe

Nábytkové trezory PointSafe se obzvlášť hodí k zasazení do skříní, polic nebo stolů – jsou to kompaktní trezory pro domácí použití.

Pevná konstrukce pro základní zabezpečení

Pevná jednostěnná konstrukce a nízká váha předurčují trezory PointSafe k použití v domácnostech. Bezpečně uloží hotovost, šperky a v případě rozměrnějších variant i dokumenty a složky.

Dveře s dvojitou stěnou zabraňují pokusům o násilné otevření. V zadní stěně a na svém dně má tento trezor předpřipravené otvory, takže se dá snadno připevnit ke stěně a/nebo podlaze, stejně jako do skříně či stolu.

© 2022 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY