Prázdný košík

OfficeDoku - zámek na otisk prstu


Zabudovaná čtečka otisku prstů pro pohodlnou manipulaci

Programovatelný elektronický zámek SecuTronic je standardně vybaven zabudovanou čtečkou otisku prstů. Rychlé, pohodlné a zároveň bezpečné řešení pro všechny, kdo s sebou nechtějí neustále nosit klíč. K úspěšnému otevírání trezoru otiskem prstu je zapotřebí předem naprogramovat otisk dvou prstů. Vysoce citlivý autentizační proces je rychlý a přesný. Pracuje pouze se skutečnými, živými prsty, což znemožňuje použití falešných prstů nebo vyrobených kopií. 

Řazení

Dle zadaného filtru nebylo nic nalezeno.


Ideální řešení bezpečného uložení dokumentace

Trezory Office Doku jsou téměř nutností pro každou firmu, která chce bezpečně uložit zákaznická data, šanony a další citlivé dokumenty. Robustní konstrukce, prostornost a spolehlivá ochrana před ohněm dělají z tohoto trezoru nedobytnou pevnost.

Kompletní protipožární ochrana

Konstrukce trezorů Office Doku je dvojstěnná a celoplošně opatřená vrstvou protipožárního materiálu. Trezory této řady jsou standardně připraveny pro fixaci k podlaze.

Dveře trezorů Office Doku jsou rovněž dvoustěnné, opatřené 28 mm silnými kulatými zamykacími čepy, umístěnými ze 3 stran. Další pevný čep na straně závěsu funguje jako zadní pojistka.

Elektronický zámek nabízí 1 000 000 číselných kombinací. Inteligentní systém ovládání umožňuje databázi až deseti různých 6místných kódů, 20 otisků prstů a až 300 volitelných e-klíčů. Součástí trezoru jsou 2 baterie, takže můžete svůj trezor Office Doku zprovoznit ihned po jeho dodání. 

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY