Prázdný košík

OfficeDoku - zámek na otisk prstu


Zabudovaná čtečka otisku prstů pro pohodlnou manipulaci

Programovatelný elektronický zámek SecuTronic je standardně vybaven zabudovanou čtečkou otisku prstů. Rychlé, pohodlné a zároveň bezpečné řešení pro všechny, kdo s sebou nechtějí neustále nosit klíč. K úspěšnému otevírání trezoru otiskem prstu je zapotřebí předem naprogramovat otisk dvou prstů. Vysoce citlivý autentizační proces je rychlý a přesný. Pracuje pouze se skutečnými, živými prsty, což znemožňuje použití falešných prstů nebo vyrobených kopií. 

Řazení

OfficeDoku 124 E

Ohnivzdorný trezor Office Doku 124 E je vhodný pro…

132 367 Kč

OfficeDoku 121 E

Ohnivzdorný trezor Office Doku 121 E je vhodný pro…

98 427 Kč


Ideální řešení bezpečného uložení dokumentace

Trezory Office Doku jsou téměř nutností pro každou firmu, která chce bezpečně uložit zákaznická data, šanony a další citlivé dokumenty. Robustní konstrukce, prostornost a spolehlivá ochrana před ohněm dělají z tohoto trezoru nedobytnou pevnost.

Kompletní protipožární ochrana

Konstrukce trezorů Office Doku je dvojstěnná a celoplošně opatřená vrstvou protipožárního materiálu. Trezory této řady jsou standardně připraveny pro fixaci k podlaze.

Dveře trezorů Office Doku jsou rovněž dvoustěnné, opatřené 28 mm silnými kulatými zamykacími čepy, umístěnými ze 3 stran. Další pevný čep na straně závěsu funguje jako zadní pojistka.

Elektronický zámek nabízí 1 000 000 číselných kombinací. Inteligentní systém ovládání umožňuje databázi až deseti různých 6místných kódů, 20 otisků prstů a až 300 volitelných e-klíčů. Součástí trezoru jsou 2 baterie, takže můžete svůj trezor Office Doku zprovoznit ihned po jeho dodání. 

© 2020 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY