Prázdný košík

Nábytkové trezory Diplomat - zámek na otisk prstu


Přenastavitelný zámek SecuTronic se zabudovanou čtečkou otisku prstů

K otevření trezoru pomocí otisku prstů je třeba předem nadefinovat otisk dvou prstů. Přesný a vysoce citlivý proces autentizace funguje rychle a spolehlivě. Odpovídá pouze skutečným živým prstům, což vylučuje zneužití jakékoli napodobeniny skutečné ruky. Elektronický zámek nabízí 1 000 000 číselných kombinací. Inteligentní systém ovládání umožňuje databázi až deseti různých 6místných kódů, 20 otisků prstů a až 300 volitelných e-klíčů. Součástí trezoru jsou 2 baterie, takže můžete svůj trezor Diplomat zprovoznit ihned po jeho dodání.

Řazení

Diplomat MTD 34 E

Trezor MTD Diplomat 34 E je vhodný pro úschovu…

45 973 Kč

Diplomat MTD 38 E

Trezor MTD Diplomat 38 E je vhodný pro úschovu…

82 691 Kč

Diplomat MTD 35 E

Trezor MTD Diplomat 35 E je vhodný pro úschovu…

55 230 Kč


Ochrana před vloupáním i ohněm

Bezpečnostní trezory řady Diplomat nabízejí kromě zabezpečení před vloupáním také ochranu před ohněm s garancí + 60 minut pro papír. Stěny trezoru jsou opatřeny speciální patentovanou ochrannou vrstvou, která chrání obsah před vlivem horka a ohně.

Robustní design pro maximální ochranu před vniknutím

Trezory Diplomat jsou mimořádně odolné díky 3stěnné konstrukci. Dveře sejfu jsou dokonce 4stěnné a zamykají se pomocí masivních kulatých čepů, umístěných na všech 4 stranách. Trezory Diplomat lze připevnit do zdi nebo k podlaze pomocí připravených upevňovacích mechanismů a fixačního tmelu.

Trezory řady diplomat jsou dokonce vhodné pro společnou úschovu zbraní a munice.

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY