Prázdný košík

Nábytkové trezory CityLine s elektronickým zámkem


Certifikovaný elektronický kombinační zámek SecuTronic

Elektronický kombinační zámek SecuTronic nabízí 1 000 000 kombinací kódu a je certifikován do bezpečnostní třídy B. S vaším osobním 6místným číselným kódem je otevírání i zavírání trezoru více než pohodlné. Trezor je dodáván se 3 bateriemi (Micro LR 03 AAA), takže jej budete moci ihned po dodání uvést do provozu.

Armatura zámku přečnívá o 13 mm.

Řazení

Dle zadaného filtru nebylo nic nalezeno.


Nábytkový trezor CityLine s bezpečnostní úrovní B

Ochrana cenností u vás doma: Trezory Burg-Wächter perfektně pasují do nábytku a ochrání vaše cennosti nejen před zvědavými pohledy, ale i před nenechavými prsty zlodějů.

Ideální úložný prostor

Trezory CityLine představují bezpečné místo pro uložení vašich dokumentů, hotovosti, šperků a až 5 pistolí (bez nábojů). Uvnitř je dostatek místa na šanon běžné velikosti. Nastavitelná police umožňuje přehledně zorganizovat uspořádání uložených věcí.

Praktická možnost ukotvení

Trezory CityLine je díky předvrtaným otvorům umístěným diagonálně na zadní a spodní straně trezoru možné napevno ukotvit ke stěně či podlaze. Tím se ještě snižuje možnost násilného vniknutí do trezoru.

Masivní design zabraňuje otevření trezoru hrubou silou

Robustní design a dvoustěnná konstrukce zabraňují otevření i zničení trezoru hrubou silou. Zámek je zajištěn bočním zamykacím mechanismem pomocí 3 nebo 4 masivních kulatých čepů (v závislosti na velikosti trezoru). Nábytkový trezor je opatřen protipožární ochrannou vrstvou v souladu s DIN 4102-A1. 

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY