Prázdný košík

Trezory na zbraně


Majitelé zbraní mají velkou zodpovědnost. Výrobce trezorů Burg-WÄCHTER si dal za úkol vytvořit bezpečné ukládání vašich zbraní. Na našem eshopu každý lovec a střelec najde ten správný trezor na zbraně. Také vám poskytneme užitečné tipy pro optimální skladování zbraní a munice všeho druhu. Samozřejmě, že všechny trezory na zbraně splňují veškerá kritéria zákona o střelných zbraních a střelivu. Nabízíme různé varianty trezorů na zbraně a provedení zámků pro co nejlepší skladování a bezpečnou manipulaci se zbraněmi.

Řazení

Skříňový trezor TSS 160 MLG/K3

TSS MLG/K3 slouží k uskladnění tří dlouhých zbraní,…

51 470 Kč

Skříňový trezor TSS 160 ME/k3

TSS ME/K3 slouží k uskladnění tří dlouhých zbraní,…

52 064 Kč

Skříňový trezor TSS 160 M/K3

TSS M/K3 slouží k uskladnění tří dlouhých zbraní,…

42 164 Kč

Skříňový trezor TSS 160 ME/k5

Skříňový trezor TSS 160/K5 ME je standardně osazen…

52 460 Kč


Trezory na zbraně - Zodpovědnost majitelů zbraní

Majitelé zbraní mají velkou zodpovědnost za jejich bezpečné ukládání. Aby se minimalizovala možnost neoprávněného přístupu k zbraním, je důležité mít kvalitní trezory na zbraně. Výrobce Burg-WÄCHTER se specializuje na výrobu bezpečných trezorů na zbraně, které splňují veškerá kritéria zákona o střelných zbraních a střelivu. Na našem eshopu nabízíme různé varianty trezorů na zbraně, které zajišťují optimální skladování zbraní a munice všeho druhu.

Tipy pro optimální skladování zbraní a munice

Skladování zbraní a munice vyžaduje pečlivost a důslednost. Abyste minimalizovali riziko nehod, je důležité dodržovat zásady bezpečné manipulace se zbraněmi a mít kvalitní trezory na zbraně. Na našem eshopu najdete užitečné tipy, jak správně skladovat zbraně a munici. Můžeme vám poradit, jaké trezory na zbraně jsou pro vaše potřeby nejvhodnější a jaké provedení zámků vám poskytne co nejlepší bezpečnost.

Různé varianty trezorů na zbraně a provedení zámků

Každý lovec a střelec má odlišné požadavky na trezory na zbraně. Proto nabízíme různé varianty trezorů na zbraně s různými rozměry a provedení zámků. Můžete si vybrat mezi trezory s elektronickým zámkem, mechanickým zámkem nebo kombinovaným zámkem. Všechny trezory na zbraně v naší nabídce jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální bezpečnost a ochranu vašich zbraní a munice.

© 2024 Burg-Wächter trezory - Nibbio s.r.o.

logo MEDIA ENERGY